Regulamin

Polityka prywatności

Strona www.mniejszoscniemiecka.eu chroni dane osobowe wszystkich użytkowników, szanując ich prywatność. Dlatego też można ją odwiedzać bez konieczności ujawniania danych osobowych z wyłączeniem opcji newsletter.

Dane użytkowników, którzy zarejestrowali się w systemie newsletter wykorzystywane są tylko w celach wysyłania informacji o Komitecie Wyborczym Wyborców Mniejszość Niemiecka i działań towarzyszących w postaci wiadomości e-mail. Żadne dane identyfikacyjne nie są przekazywane osobom trzecim.

Użytkownik w każdej chwili może wypisać się z naszej listy poprzez kliknięcie odpowiedniego linku umieszczonego w stopce (na dole) każdej wiadomości e-mail. W przypadku naruszenia przez użytkownika polityki prywatności lub prawa, jego dane mogą być udostępnione odpowiednim organom państwowym lub samorządowym.

Strona www.mniejszoscniemiecka.eu może wykorzystywać pliki cookies, które poprawiają korzystanie z jego zasobów. Pliki te nie zawierają danych osobowych użytkownika, tylko użyteczne informacje przechowywane, które może odczytać serwis www.mniejszscniemiecka.eu. Wyłączenie plików cookies w przeglądarce nie pozbawi użytkownika dostępu do zasobów serwisu www.mniejszoscniemiecka.eu, ale może utrudnić wyszukiwanie zamieszczonych w nim informacji.

KWW Mniejszość Niemiecka zastrzega sobie prawo zmiany niniejszej polityki prywatności. Nowe ustalenia obowiązują użytkowników od momentu udostępnienia ich na stronie www.mniejszoscniemiecka.eu Każdy, kto korzysta ze strony www.mniejszoscniemiecka.eu, akceptuje zasady niniejszej polityki prywatności.