Drodzy Mieszkańcy, Szanowni Wyborcy,
Do niedzieli 9 lutego już niedaleko, zbliża się dzień głosowania!

W czasie kampanii przybliżyłem Państwu mój program wyborczy. Program dyskutowany, oparty na realiach i wieloletnim doświadczeniu. Opieram go na siedmiu filarach:
 Mieszkańców
 Przedsiębiorców
 Środowiska
 Seniorów
 Młodzieży i dzieci
 Organizacji pozarządowych
 Kultura

Wiele z tych zagadnień omawianych było w debatach medialnych w NTO, Radio Opole, TVP3 Opole, podczas publicznej debaty zorganizowanej przez TZO w Ozimku, czy też podczas wielu spotkań z mieszkańcami gminy Ozimek. Z pewnością wysłuchaliście z uwagą dyskusji lub obejrzeliście te wystąpienia i macie sprecyzowane zdanie na poruszane tematy. Starałem się, aby w moim programie każdy odnalazł zagadnienia aktualne, ważne dla siebie i dla miejscowości, w której mieszka. Wykorzystując swoje długoletnie doświadczenie w pracy społecznej i samorządowej z determinacją chcę ożywić gospodarczo naszą gminę. Jako jej zaangażowany mieszkaniec wiem, że jesteśmy jako wspólnota mądrymi ludźmi i stać nas na konkretne działania. Niech żyje się w naszej gminie bezpiecznie, ekologicznie i godnie. Tego życzę Waszym całym Rodzinom. Jeśli udzielą mi Państwo swojego głosu w niedzielnych wyborach to będę dalej z całych sił pielęgnował wielokulturowość, szanował wspólne dziedzictwo regionu, szukał dialogu społecznego oraz kładł nacisk na rozwój edukacji i sportu.

Dziękuję wszystkim osobom, które podczas mojej kampanii śledziły moje działania i wspierały mnie. Proszę 9 lutego o Wasz głos na mnie – na Krzysztofa Koźlika – bliskiego ludziom i sprawdzonego w działaniu!