24.09.2019r. 18:00 Biała
Pod Łysą. Restauracja. Buczman M.,
Ul. Kilińskiego, Biała
24.09.2019r. 17:30 Zagwiździe
Sala Wiejska, ul. Lipowa
24.09.2019r. 19:30 Laskowice (gm. Lasowice Wielkie)
Świetlica wiejska, Wiejska 19a
25.09.2019 19:30 Kup (gm. Dobrzeń Wielki)
Sala wiejska, ul. Rynek 17
25.09.2019r. 17:00 Schodnia
OSP, ul. Ks. Gołąba 19
25.09.2019r. 18:30 Krasiejów
Restauracja el gusto, ul. Spóracka 34
25.09.2019r. 17:00 Łany – świetlica wiejska
25.09.2019r. 18:30 GOK Cisek
26.09.2019r. 18:30 Rozwadza
DFK Rozwadza, ul. Korfantego 14
26.09.2019r. 19:30 Izbicko
DFK Izbicko,ul. Powstańców 65
27.09.2019r. 18:00 Opole, DFK Gosławice, Wiejska 62
29.09.2019r. 16:00 Zębowice
ul. Borowiańska 20
29.09.2019r. 18:00 Dębska Kuźnia
DFK w Samorządowym Domu Spotkań ul. Kolonia 12
29.09.2019r. 14:30 Kujakowice Górne
ul. Klonowa Świetlica wiejska
30.09.2019r. 17:00 Węgry
OSP Węgry, Opolska 11a
30.09.2019 18:00 Olesno
DFK Olesno, ul. Opolska 92
30.09.2019 18:00 Strzelce Opolskie
Powiatowe Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich, Dworcowa 23
1.10.2019r. 18:00 Głogówek
Miejsko Gminny Ośrodek Kultury, Stefana Batorego 10
1.10.2019r. 18:00 Radłów
DFK Radłów
1.10.2019r. 19:15 Dobrzeń Mały
OSP Dobrzeń Mały, Opolska 113
1.10.2019r. 16:30 Bogacica
2.10.2019r. 18:00 Kępa
Świetlica wiejska, ul. Zawadzka 5
2.10.2019r. 18:00 Dobrodzień
Dobrodzieński Ośrodek Kultury i Sportu, plac Wolności 24
2.10.2019r. 19:15 Chrościce
OSP Chrościce, Powstańców Śląskich 13
3.10.2019r. 17:30 Kędzierzyn-Koźle
DFK Kędzierzyn Koźle
3.10.2019r. 19:00 Leśnica
Restauracja „Na Szlaku” Leśnica
6.10.2019r. 15:00 Łowkowice (gmina Kluczbork)
7.10.2019r. 17:00 Łubniany
Sala Ośrodka Kultury, ul. Opolska 53
7.10.2019r. 18:00 Walce
GOK Walce, Opolska 23A
7.10.2019r. 19:00 Zdzieszowice
DFK Zdzieszowice, u. Akacjowa 2
8.10.2019r. 19:00 Komorniki (gmina strzeleczki)
Sala stowarzyszenia Stodoła, ul. Kościelna
8.10.2019r. 17:00 Bierawa
Dom Kultury, Kościelna 2
8.10.2019r. 17:30 Żlinice, Sala OSP
8.10.2019 r. 19:00 DFK Prószków
9.10.2019r. 18:00 Staniszcze Małe (gmina Kolonowskie)
Świetlica
9.10.2019 19:00 Jemielnica, Sala OSP
10.10.2019r. 18:00 Gogolin